„UŽITEK“ WPC teras pro KAŽDÉHO!

Žádné komentáře Novinky

Někteří architekti zastávají názor, že WPC terasy se ne vždy hodí ke každé stavbě nebo do každé zahrady. Zákazník se však řídí svými pocity a hlavně řeší svoje potřeby. Proto zvolí WPC terasový materiál i v takovém případě, kdy jiný by našel tzv. „více přírodní“ řešení.

1

Právě jsme dokončili jednu z podobných staveb. I zde budou jedni zastánci WPC řešení a jiní odmítavci. Zvolené řešení je funkční, výhodné pro majitelovy potřeby a vůbec není špatné.

Je mnoho stavebních řešení, které někteří odsuzovali a odsuzují, a které s časem našlo své opodstatnění. Ze staveb připomeňme např. „tančící dům“ nebo aktuálně dům „Crystal Prague“ na Vinohradech.

V případě užití WPC teras k lidovým stavbám je vše otázkou volby materiálu, šířky prken, barvy, dekoru a dalších terasových doplňků. Na terase bude rozmístěn nábytek, někdo zde umístí vířivku, někdo květináče se vzrostlou květenou. Ve výsledku je vždy konečný efekt zcela jiný než nad kulatým stolem a vzorky terasových materiálů.

2

I volba stylového nábytku doladí celek. Venkovské stavby doladí např. umístění masivního nábytku, jaký bylo možné vidět na FOR ARCH 2015.

UŽ ŽÁDNÉ NATÍRÁNÍ

Terasa by v každém případě neměla být starost. Terasa by měla představovat odpočinek, volný čas, zastavení se s přírodou, načerpání nových sil, prostor pro komunikaci s příteli, bezpečnou plochu pro dětské hry.

K tomu slouží i WPC materiály, které pro účel minimální údržby byly vyvinuty. Odolnost klimatickým podmínkám, UV záření, kyselým dešťům, odolnost vůči štěpení a třískování, údržba pouze v občasném opláchnutím proudem vlahé vody.

3

Nabídka WPC dekorů bambooGard a Silvadec je opravdu široká. Téměř každý může vyřešit svůj požadavek a sladit terasu se svojí stavbou.

Kontaktujte nás.