Terasy SILVADEC® v komerčních stavbách

Žádné komentáře Novinky

Za 17 let na evropském trhu se stal výrobce Silvadec s jeho originálním terasovým materiálem skutečným „terasovým pojmem“. Nejsou to pouze klasické soukromé realizace, je to bezpočet komerčních realizací, kde tento terasový materiál dokazuje vysokou užitnou a také architektonickou hodnotu.

Již v dřívějších aktualitách jsme poukazovali na funkční využití terasových ploch Silvadec u nákupních center, v restauracích, horských i přímořských střediscích, na realizaci městských chodníků, herních koutů a dalších veřejných ploch.

Silvadec je častá volba pro venkovní podlahy prostorných hotelových atrií, kde je cílem vytvořit klidové místo s teplým dojmem a pohodovou atmosférou.

Rozměrné terasové zóny Silvadec před vstupními halami jsou zklidňujícím prostorem a nechají vyniknout originální architektury. Jsou předělem od městského ruchu do místa odpočinku.

Silvadec si zakládá na klasice. A tak je volena i výrobní řada, která se prakticky zásadně nemění. Pro někoho to může být důvod k výtce. Pro citlivého architekta je to materiál, který může použít pro jakýkoli architektonický styl.
„Neutrální“ čtyři barevné odstíny mají výhodu. Nerozlišují teplé nebo studené barvy. Sladí se téměř s každým architektonickým konceptem.

Právě neutrální barvy v hladkém, drážkovaném a reliéfním dekoru mají výhodu možnosti kombinací. Tak je možné vytvořit atraktivní, a přitom odpočinkovou terasovou plochu.

Rozsáhlé terasové plochy z originálního WPC materiálu své zákazníky nezklamou. I po letech vypadají stále stejně. Volba terasových prken Silvadec pro zahradní venkovní plochu je volbou klidu a spokojenosti.

Navštivte naše nové terasové centrum v Horních Počernicích, kde si můžete kompletní terasový program Silvadec prohlédnout.