Terasová sezona 2017 je tu cobydup…

Žádné komentáře Novinky

…a kdo zaváhá, nestihne lenošit!

Dny se pomalu prodlužují a více světla nás láká na delší procházky. Dopřejeme si více kontaktu s přírodou a na papíře začínáme realizovat představy zahradních posezení, grilovacích zákoutí nebo se těšíme na nový bazén a vířivku v zahradě.

terasy1

 

Venkovní odpočinkové zóny mají podle využití a očekávání různé nároky na pochozí podlahy. Někde dáme přednost dřevěné klasice, jinde se nám bude více líbit kamenná podlaha a někde zvolíme materiál, o který se nebudeme muset téměř starat. Pro odpočinek jsou prakticky ideální materiály s minimální údržbou, dlouhou životností, bezpečným povrchem a hlavně „až navěky“.

terasy2

 

Co je v myšlenkách, může být i v realitě

Terasové centrum PROFI – TERASY Vám představuje širokou nabídku materiálů na terasy

  • „nejstarší“ WPC v Evropě – Silvadec, u kterého ani nevíte, že z něho máte terasu. Letos si společnost Silvadec užívá již 16 tou výrobní sezonu.

terasy3

  • WPC BambooGard – spolehlivá klasika, kterou Vám budou okukovat sousedé a rádi přijdou na bouřlivou party. Nebojte, BambooGard vše ustojí.

terasy4

  • výběr z dřevěných terasových materiálů a exotických dřevin

terasy5

  • originální kamenné koberce

terasy6

V klidu a včas

Na Vaši návštěvu si zajistíme čas, společně probereme detaily terasové stavby nebo terasového projektu, pokud bude třeba, zvolíme vhodného podloží a mezitím můžete přemýšlet o dekoru, barvách, volbě materiálu.

Je dobré si dát čas na konečnou volbu. Vždyť dekor ani barva by neměly být elementem rušícím. Terasa je většinou pokračováním obývacího pokoje nebo navazuje na kuchyň. Zkrátka se na ni budete s největší pravděpodobností dívat každý den. A každý den by Vám měla poskytovat radost. Radost ze skvělé volby a správné investice.