Pozvánka na FOR GARDEN 2019

Žádné komentáře Výstavy

NOVÁ GENERACE WPC TERASOVÝCH PRKEN

Pro WPC terasové materiály byly doposud charakteristické spíše pastelové barvy a jednoduché dekory. Pro požadavky výrazných barev má zpracování kartáčovaného povrchu WPC profilů omezené možnosti.

DVOUPLÁŠŤOVÉ WPC PROFILY

Novou generací WPC materiálů jsou tzv. dvouplášťové WPC profily. Jádro tvoří WPC matrice, která je obalena do čisté plastové složky. Čistý plast má skvělé vlastnosti. Ideálně barvitelný a neomezeně zpracovatelný pro různé povrchové textury. Dvouplášťové terasové profily nabírají rostoucí zájem právě díky neomezeným možnostem zpracování povrchu a výrazným barvám, které je možné rozšířit o mnoho dalších odstínů.

Zástupce dvouplášťového profilu společnosti Silvadec prkno ATMOSPHERE přichází s novými barvami a je absolutní špičkou na trhu. Výrazná sytost, plnost a prožíhanost základních barev, zejména šedé a hnědé jsou nabídkou, která na trhu chyběla. Vrchní plastová vrstva je dokonale zbroušena do hrubého povrchu neopracovaného dřeva. A další možnosti? Neomezené.

Také terasy BambooGard nabízí dvouplášťové WPC novinky ADVANCE NEW GENERATION. Výrazný dřevitý dekor ve zcela novém pojetí dřevěné kůry s výraznými hlubokými rýhami, větší členitostí a více matným povrchem. Hrubý povrch podtrhuje masivnost terasové plochy. Odolnost proti chloru, externím vlivům, UV záření a bez skluzný povrch je samozřejmostí.

Absolutní novinkou v portfoliu Bamboogard jsou HPL terasy TWIST. Využívají nadčasových vlastností HPL materiálu pro externí použití. HPL materiál je známý použitím pro obkladové a plotové desky. Nyní je nově využit i pro terasové plochy.

Nové možnosti zpracování představují nejen novou generaci WPC materiálů, ale zároveň nastavují budoucí směr vývoje WPC.

Prkna Atmosphere, ADVANCE New Generation a další novinky můžete vidět na výstavě FOR GARDEN.

Nabídka PROFI TERASY 2019 je opravdu „štědrou náručí terasových řešení“.

Navštivte nás na FOR GARDEN, hala 1, stánek A03
Návštěva se opět vyplatí

Vyzvedněte si vstupenku ZDARMA