Hniloba, hmyz, záruky - Profi Terasy
zavolejte nám 777 176 759   Poradíme vám!

Určuje délka záruky kvalitu WPC terasy?

Při pořizování jakéhokoli výrobku se většinou řídíme znalostí již známých a prověřených značek. Zhodnocení doby záruky je v tomto případě až na druhém místě. Při výběru WPC teras je tomu naopak. Čím delší záruka tím roste naše důvěra ve spolehlivost materiálu.

Jaký WPC materiál je schopen kvalitu zaručit?
Jaké jsou hlavní požadované vlastnosti WPC materiálu?
Jak se vlastně orientovat?

WPC prkna používáme na podlahy našich venkovních sezení, zahradních chodníčků, také kolem bazénů, v komerčním prostoru na podlahy zahradních restaurací a velké terasové střešní plochy. Setkáváme se zde s přáteli a někdy zažíváme i pořádné rodinné „mejdany“. To je vliv vysoké hmotnosti, pochozí zátěže, jednoduše terasa musí odolávat našemu aktivnímu životu za různého počasí…. Odolat a to hezky nadlouho.

Není to pouze vliv hniloby, dřevokazných hub a hmyzu, ale především jsou to technické a fyzikální vlastnosti materiálu.

Vedle vysokých letních a nízkých zimních teplot je terasa kolem bazénu namáhána vlivu chlóru, vlivu UV záření, u bazénu chodíme většinou bosky a po terase běhají naše děti.

Určitě se vyplatí, orientovat se při výběru podle již zrealizovaných originálních teras výrobce. Terasy, které „mají za sebou“ již hezkou řádku let pod sluncem a mrazem.

Významné a spolehlivé výběrové kritérium jsou proto několikaleté realizace daného materiálu a reference. Jednoduše jak si stojí výrobce na trhu. To jsou cenné informace pro výběr a vodítko k WPC terasám bez problémů a k vaší plné spokojenosti.

podlaha

Rozhodujete se pro novou terasu? Víme jak na to !