Ploty Silvadec – a máte soukromí

Žádné komentáře Novinky

Máte dojem, že vás na zahradě všichni okukují? Chcete mít na zahradě volnou plochu zeleného trávníku a ne spoustu vzrostlé zeleně, o kterou se nemá kdo starat, a která vás uchrání před zvědavci? Okolí domu vždy láká k „okukování“. Zvláště, když je zajímavě řešené, architektonicky „svěží“ a nebo když má prostě nestandartní úroveň. Vždy láká k inspiraci a potom opravdu ztrácíte soukromí.

Silvadec vám může být nápomocen. Elegantní a moderně řešené zástěny, to je část plotového systému Silvadec. Není třeba si hned oplotit a zakrýt dům kolem dokola. Stačí část, kde chcete mít „absolutní“ soukromí, užít si „absolutní“ klid, „absolutně“ si užít rodinu a „absolutně“ se zbavit zvědavců.

Plotový systém je velmi variabilní. V různých barvách, které můžete vzájemně kombinovat. S různými vtipnými doplňky můžete skládat bezpočet proměn.

1

Pokud máte již plot kolem celého domu, můžete si vytvořit pouze elegantní zástěnu.

2

Plotová prkna se skládají tak, že je zástěna zcela neprůhledná.

3

Nebo můžete zvolit prvek k prosvětlení a odlehčení.

Skleněný

4

nebo hliníkový pás.

5

Plotová prkna můžete kombinovat i s různými barvami sloupků.

6

Plotovky Silvadec se používají i jako protihlukové nebo ochranné stěny na hlavních silničních tazích. Když vás na křižovatce zastaví červená, rozhlédněte se, uvidíte třeba i plotový systém Silvadec.

7

A pokud potřebujete klasický plot, můžete použít klasické terasové prkno Silvadec®

8

Zvolte Silvadec® – a máte okamžité řešení.