Naše terasy „ještě letos“ – to je VÝHRA!

Žádné komentáře Novinky

Ač krásně barevný, přesto chladivý podzim nám bere chuť dokončit něco, co jsme ještě letos chtěli stihnout, pořídit si něco, na co jsme se těšili. Pokud to měla být terasa, pak je hned několik důvodů, kvůli kterým se vyplatí jít za svým „snem“ ještě v tomto roce.

1

 

ODPOČINEK

Terasa je určena k odpočinku. A proč si nedopřát, aby příští jaro startovalo u kávičky na hotové venkovní terase? Někdo startuje jaro návštěvou výstav a starostmi jaký WPC materiál zvolit, jiný má již jasno a hotovo.

USTÁLENÉ BARVY

Barvy WPC teras časem tzv. „vyzrávají“. Během 4 – 6 měsíců se ustálí proces reakce přítomného ligninu v dřevité drti a terasa získá konečný barevný odstín. Po zimních měsících, kdy na terasu působí nejen výrazná změna klimatických podmínek ale také zimní sluníčko, tak vynikne terasa již ve své konečné podobě.

2

 

MONTÁŽNÍ TERMÍNY

Jarní termíny montáží jsou většinou dlouhodobě rezervované. Naopak ke konci roku je možné si pořídit terasu bez dlouhého čekání.

3

 

KONEC ROKU – VÝHODNĚ

Mít terasovou plochu na příští jaro hotovou, je prostě jarní „maňána“. První sluníčko a první grilování na hotové terase je výzvou překonat se. Být nyní akční. Stačí nás navštívit, domluvit se na výběru materiálu a využít výhodných pořizovacích podmínek do konce roku. Nemáte dostavěno? Nevadí, můžete si pořidit materiál a rezervovat si jeden z prvních montážních termínů.

4

 

S terasami Bamboogard a Silvadec si pořizujete spolehlivost, trvalou funkčnost, dlouhodobou životnost. Realizace 9 – 15 let jsou toho důkazem. Silvadec v klasických odstínech a kvalitě oridinální směsí FOREXIA®, Bamboogard v nadčasovosti a provedení detailů.

STAČÍ SE S NÁMI DOMLUVIT

Kontaktujte nás a vyřešte ke své radosti terasové zařizování ještě v tomto roce.

A na jaře?…. hoďte nožky na stůl.