TERASY od A – Z - poznejte firmu PROFI TERASY Praha
zavolejte nám 777 176 759   Poradíme vám!

NOVÉ TERASOVÉ CENTRUM

tc1

WPC terasy

WPC terasa

pískoviště

tc3

Naše nové terasové centrum jsme pojali jako terasovou prezentaci v okolí klasického rodinného domu. Našim záměrem bylo zajistit prezentaci tak, abyste si mohli udělat lepší představu o terase na vaší zahradě. A to na adrese lepší pražské dostupnosti.

Naskytla se nám příležitost právě nedaleko „nákupního centra ČERNÝ MOST“. A nákupy na „Čerňáku“ zná snad každý, kdo přijíždí do Prahy.

Ve směru do centra můžete tak najít inspiraci pro terasová, plotová a fasádní řešení a také inspiraci pro zahradní dětská hřiště.

WPC TERASOVÉ MATERIÁLY

Naše TERASOVÉ CENTRUM – Praha 9, Horní Počernice Vám nabízí nejširší sortiment WPC materiálů pro tvorbu venkovních prostorů od evropských výrobců Silvadec a BambooGard. U nás najdete plné i duté profily, vše ve vysoké a ověřené kvalitě.

Plná-masivní WPC prkna našich dodavatelů mají skvělé reference a používají se na stavbu teras již více než 17 let, v případě BambooGardu více než 10 let. 17 let přechodů zim a letních období je opravdu velkou zkouškou pro Vaši důvěru, že tyto materiály spolehlivě fungují.

Taktéž můžete věřit námi dodávaným odlehčeným „dutým“ WPC terasovkám. I ty jsou na zahradách používány již 10 let. Jejich výhodou je ekonomická varianta řešení venkovního prostoru. Jsou vhodné pro vybrané realizace. Oproti masivní profilům mají vyšší montážní požadavky. Pokud je dodržíte, můžete se těšit na mnoho bezstarostných let na vaší terase.

Vyberte si z dekorů hladká, drážkovaná, se strukturou dřeva. Novinkou jsou DVOUPLÁŠŤOVÉ profily ADVANCE a ATMOSPHERE v novém provedení a ve více nových barvách. Typická je výrazná prožíhaná textura. Pro vysokou „terasovou“ zátěž se užívají především na terasy komerčních prostor. Plná i dutá prkna máme vyvzorována pod vlivem klimatických podmínek.

WPC PLOTY A FASÁDY

Od společnosti Silvadec vystavujeme kompletní plotové řešení s nabídkou různých dekoračních prvků a v různém povrchovém provedení. Nabídka 5 barev, kde dominují šedivé dekory je důvodem se přijít podívat.

DŘEVĚNÉ TERASY

Nově jsme zařadili do terasového programu i dřevěné terasy. Sibiřský modřín TOP kvalita a exotické terasovky.

HERNÍ PRVKY PRO DĚTSKÉ KOUTKY A VENKOVNÍ HŘIŠTĚ

Spolupráce se společností SAPEKOR je naše další nová nabídka. Bezúdržbové herní prvky s životností neuvěřitelných 80–100 let, odolné vůči vandalům, sprejům, klimatickým podmínkám. Trvanlivá a bezstarostná herní řešení. To vše vystavujeme na naší zahradě terasového centra.

Navštivte nás. Domluvte si osobní schůzku a informujte se. Jsme otevření vašim dotazům a požadavkům. Osvětlíme způsoby použití jednotlivých terasových prken. Máme zájem, abychom společně našli optimální řešení pro váš terasový projekt.

Konečné rozhodnutí a výběr již záleží pouze na vás.

Nenabízíme pouze jeden materiál v několika dekorech. Máme pro vás nejširší nabídku WPC materiálu na českém trhu. Vyplatí se, dojet až k nám

 

Přehled WPC matriálů

 

pravy-banner

PROFI TERASY – TERASY od A – Z

Poradenství – 9 let praxe s terasovými WPC materiály

Realizace – montáže teras od vyměření, projektové konzultace, po servis

Odbornost – dodržujeme předpisy výrobce

Férovost – pracujeme pro Vaši spokojenost

Informace – spolehlivá komunikace

WPC terasa u bazenu

Zajišťujeme terasové plochy a projekty

Komerční architektura

pro výběr komerční architektury nabízíme zátěžové WPC profily, určené pro komerční exteriérové terasy, poskytujeme řešení pro stavitele bytových celků s venkovními terasami, pochozy vodních světů a bazénů, terasové plochy s požadavkem dlouhé životnosti a bezstarostné údržby.

Privátní architektura

Různé WPC terasové dekory pro letní terasy a zimní terasy domácích zahrad, výstupy a okolí bazénů, zahradní chodníčky, vyvýšené privátní terasy z široké kolekce vhodných terasových profilů a barev s rozumnými pořizovacími náklady

Ověřená  kvalita

Dodáváme materiály, které jsou prověřené úspěšnými realizacemi pro klientelu západní Evropy. Za posledních 9 let bylo materiály Silvadec a BambooGard realizováno více jak 2 miliony m2 WPC teras.

Rozhodujete se pro novou terasu? Víme jak na to !