TERASY od A – Z - poznejte firmu PROFI TERASY Praha
Potřebujete poradit? zavolejte nám777 176 759

TERASOVÉ CENTRUM PROFI -TERASY

 

WPC terasy

 

 

WPC terasa

Sortiment terasových, plotových a fasádních řešení

Naše TERASOVÉ CENTRUM – Praha 9, Horní Počernice Vám nabízí kompletní sortiment WPC materiálů pro tvorbu venkovních prostorů od evropských výrobců Silvadec a BambooGard.

Ukážeme Vám plná-masivní WPC prkna, která se používají na stavbu teras již více než 16 let a více než 9 let.

Vystavujeme spolehlivá dutá – odlehčená WPC prkna (realizace již 6 let). Nabízí ekonomickou variantu řešení venkovního prostoru. Jsou vhodné pro vybrané realizace, při posouzení vašeho požadavku mohou najít uplatnění.

Vyberte si z dekorů hladká, drážkovaná, se strukturou dřeva. Novinkou 2015 jsou DVOUPLÁŠŤOVÉ profily ADVANCE s velmi odolným povrchem. Upoutají vás hlubokou prožíhanou texturou dřeva. Hodí se pro vysokou zátěž nebo vaše komerční prostory.

Všechny dekory máme vyvzorovány, nejpoužívanější vám ukážeme na ploše terasy.

Na venkovní terase můžete vídět plná i dutá prkna pod vlivem klimatických podmínek. Součástí venkovní terasy jsou WPC ploty, plotovky.

Navštivte nás. Domluvte si osobní schůzku a informujte se. Jsme otevření vašim dotazům a požadavkům. Osvětlíme způsoby použití jednotlivých terasových prken. Máme zájem, abychom společně našli optimální řešení pro váš terasový projekt.

Konečné rozhodnutí a výběr již záleží pouze na vás.

Nenabízíme pouze jeden materiál v několika dekorech. Máme pro vás nejširší nabídku WPC materiálu na českém trhu. Vyplatí se, dojet až k nám

 

Přehled WPC matriálů

 

pravy-banner

PROFI TERASY – TERASY od A – Z

Poradenství – 9 let praxe s terasovými WPC materiály

Realizace – montáže teras od vyměření, projektové konzultace, po servis

Odbornost – dodržujeme předpisy výrobce

Férovost – pracujeme pro Vaši spokojenost

Informace – spolehlivá komunikace

WPC terasa u bazenu

Zajišťujeme terasové plochy a projekty

Komerční architektura

pro výběr komerční architektury nabízíme zátěžové WPC profily, určené pro komerční exteriérové terasy, poskytujeme řešení pro stavitele bytových celků s venkovními terasami, pochozy vodních světů a bazénů, terasové plochy s požadavkem dlouhé životnosti a bezstarostné údržby.

Privátní architektura

Různé WPC terasové dekory pro letní terasy a zimní terasy domácích zahrad, výstupy a okolí bazénů, zahradní chodníčky, vyvýšené privátní terasy z široké kolekce vhodných terasových profilů a barev s rozumnými pořizovacími náklady

Ověřená  kvalita

Dodáváme materiály, které jsou prověřené úspěšnými realizacemi pro klientelu západní Evropy. Za posledních 9 let bylo materiály Silvadec a BambooGard realizováno více jak 2 miliony m2 WPC teras.

Rozhodujete se pro novou terasu? Víme jak na to !