Kamenné koberce RAVELLO® - Profi Terasy
zavolejte nám 777 176 759   Poradíme vám!

Kamenné koberce RAVELLO®

Jednoduché pastelové barvy, perfektně opracované oblázky, vysoký lesk, to jsou kamenné koberce RAVELLO ®.
Zdánlivě nenápadná firma ve svém oboru je velkým hráčem světových projekčních tendrů v oblasti „dekorativní povrchy“, kterou ocení zejména nároční zákazníci.

PROČ RAVELLO®

Obchodní komodita „kamenné koberce“ postrádá jakékoli předpisy kvalitativních standardů a norem. Systém RAVELLO® řeší detaily, které si konečný zákazník při nákupu neuvědomí a nejsou pro něho pouhým okem viditelné. Přesto jsou určující pro dlouhodobé fungování podlahy kamenného koberce.

Šarže RAVELLO® mají Certifikaci a všechny jsou korektně deklarované, s vysokou kvalitativní hodnotou. Zákazník může mít důvěru, že kupuje přesně to, co mu výrobce prezentuje.

Společnost RAVELLO® si tak získala na trhu vysokou důvěru a stala se prominentním dodavatelem kamenných povrchů pro významné společnosti a komerční prostory. Jmenujme např. společnosti Mercedes Benz, pro kterou je RAVELLO® již dlouhodobě hlavním dodavatelem venkovních i vnitřních kamenných povrchů, SUZUKI, OPEL, DAIMLER, řada fitnescenter, nákupních hal a další. Všechny projekty jsou rozsáhlé plochy až do 5 000 m².

Kolekce RAVELLO ® je vytvářena Mottem: „Klasse statt Masse“, tedy kvalita je víc než množství.
Kamenné koberce RAVELLO ® dělají radost zákazníkům více než 25 let, do detailů promyšlený výrobní postup, v plochách viditelný kvalitativní rozdíl – funguje.

CHARAKTERISTIKA

Kamenný koberec RAVELLO® je vyrobený z přírodních mramorových oblázků. Mramor pochází pouze z oblastí, které splňují požadované technické parametry mramoru, zejména čistotu kamene, formu, barvu a tvrdost. Výběrové parametry kamene jsou vedle originálního pojiva know how společnosti.
Certifikovaný výrobní proces zajišťuje odstranění podílu prachových částic, matné a hrubé frakce. Aby měly kamínky deklarovaný lesk a oblost, jsou přesně daným procesem promývány vodou a váleny do požadovaného tvaru. Takto opracované kamínky mají vysoký lesk a následným procesem sušení získávají schopnost maximální absorpce pojiva.
Celý proces zaručuje požadovanou kvalitu a dlouhodobou životnost. Frakce jsou nebarvené, pouze v přírodních barvách.

VÝHODY

kamenný koberec RAVELLO® je zvukově absorpční, protiskluzový, používá se i tam, kde je podlahové vytápění. Venkovní koberec odolává mrazu, solím, je UV stabilní, nemění barvu a neobsahuje rozpouštědla. Může být položen na jakýkoli pevný povrch – dřevo, dlaždice, beton, plast, stěrky. Možný výběr pro exteriérové, interiérové plochy a dekorativní stěny.

Promyšlené balení originálního pojiva zaručuje, že při mísení složek je zachováno přesně odměřené množství pojiva výrobcem a je zaručena garantovaná kvalita podlahové plochy.

Kamenné koberce RAVELLO ® jsou vhodné pro alergiky, jsou zdravotně nezávadné a ekologické.

Kamenný koberec

 

 

2

 

 

3

 

 

4

NABÍDKA a UŽITÍ

Kamenné koberce RAVELLO ® mají široké využití pro podlahy vnitřních i vnějších prostor a stěn. Jsou dodávány ve 3 zrnitostech a 9 přírodních barvách, které nejsou mezi sebou míseny. Případný mix barev záleží již na volbě zákazníka. Barvy jsou samy o sobě prožíhané přírodním tónem v tónu.

Komerční prostory
Komerční prostory
Obývací
Obývací pokoje


Obývací pokoj s krbem

Kuchyně


Wellness

Garáže


Stěny

Schody


Venkovní plochy

Kolekci kamenných koberců RAVELLO ® Vám ukážeme v našem terasovém centru PROFI – TERASY.

Přijďte si pro nápad a dopřejte svému bytu přírodně elegantní styl podlahy.

Kolekce RAVELLO

Zaujal vás kamenný koberec?? Víme jak na to !