Jakou barvu terasy zvolit?

Žádné komentáře Novinky

S červenohnědou bankirai nic nezkazíte.

Ač jsou statistiky jsou nudné a strohé, nám jasně dokladují, že na českých zahradách jsou z našeho terasového programu nejvíce oblíbené terasy BambooGard v barvě červenohnědé – bankirai.

1

Již svými originálními vlastnostmi nabízí WPC BambooGard řadu předností. Terasová plocha je přirozená, kompozitní materiál by v ní hledal málokdo.

2

Češi mají rádi teplé a univerzální barvy

Červenohnědá… Barva, která je studená jako hnědá a teplá jako červená. Výsledkem je odstín, který můžete položit ke studené moderní omítce a venkovní prostor oživíte a zútulníte.

Nebo terasu BamooGard bankirai položíte k teplému odstínu a podtrhnete „teplo“ domova.

3

Červenohnědá, to je stále pocit teplé podlahy. A pokud využíváte venkovní sezení i v zimě, pak je červenohnědá jednoznačně příjemnější.

4

I když červenohnědá působí teple, udržuje si v teplém letním počasí vyrovnanou teplotu a můžete na ní vstoupit bosou nohou. A téměř sametový povrch Bamboogard, díky dvojímu opracování, Vaši nožku příjemně „pohladí“.

5

Dvojí zpracování povrchu do pocitu chůze po „sametu“ oceníte zejména, když vystoupíte z bazénu.

6

Máte na střeše klasické pálené tašky v cihlové? S terasou v barvě bankirai si budou výtečně rozumět.

Pro BambooGard hovoří typické přednosti

Originální směs bambusová drť a polymer, kompaktní povrch dvojího opracování, precizní detaily – kartáčované hrany a drážky, černěné klipy a další. Jak tyto přednosti oceníte? Především je terasová plocha BambooGard velmi pevná, odolná běžnému používání a co je důležité – bez umělých odlesků.

7

Zvolíte naši klasiku – terasovou plochu BambooGard? Uvidíte, že Vás tato terasa bude „bavit“.

Přijďte se k nám přesvědčit.