FOR ARCH 2017–u nás „bez údržby“

Žádné komentáře Výstavy

Zájem o materiály, o které se prakticky vůbec nemusíme starat, stále roste. Pro zahradní terasy to jsou WPC terasové profily, „stálice“ v našem programu, které skvěle nahradí dřevo, mohou se dřevu podobat. Pro zahrady to jsou dětské herní prvky. Vždyť děti by měly mít na zahradě také svůj bezpečný „koutek zábavy“.

Na výstavě FOR ARCH 2017 jsme představili herní prvky SAPEKOR®. Společně se zástupcem společnosti panem Markem Krutákem jsme se přesvědčili, že doplnění našeho programu o tyto herní prvky bylo správné.

For Arch 2017

SAPEKOR® – VZORKOVNA v PRAZE

Již v průběhu října a listopadu vybudujeme na nové adrese našeho terasového centra PROFI – TERASY výstavku SAPEKOR® herních prvků. Chceme, aby si zákazníci mohli prvky prohlédnout v zahradním prostředí, vyzkoušet a informovat se o materiálech a systému uchycení, které nepotřebují pravidelnou údržbu, jako dřevěná hřiště.
SAPEKOR® skvěle doplňuje náš program, neboť prvky jsou prakticky „bez údržby“. Jsou určeny nejen pro veřejné prostory, ale i do soukromých zahrad i malých zahrádek. Celý systém je zvolen velmi prakticky a maximálně bezpečně. A životnost? Téměř „až navěky“.

For Arch 2017

Zajímavá je hlavně široká nabídka jednoduchých prvků jako jsou pružinky, skluzavky, houpačky pro malé i velké. Větší hřiště mohou využít různé sestavy prolézaček, domečků apod.
Nestihli jste navštívit FOR ARCH a zajímá Vás program SAPEKOR®? Sledujte naše aktuality a informace o účasti na podzimních výstavách.

Nestihli jste v létě terasu? Stále ještě není pozdě. Realizaci můžeme stihnout i do konce roku.