Dřevěné terasy - Profi Terasy
zavolejte nám 777 176 759   Poradíme vám!

Tradiční dřevěné terasy

Thermowood, evropský modřín, sibiřský modřín, borovice a další tradiční terasové dřeviny jsou nabídkou pro milovníky terasové klasiky a ctitele ryze přírodních terasových materiálů.

My jsme se v nabídce dřevěných teras zaměřili především na „sibiřský modřín“, který nás velmi oslovuje pro svůj charakteristický lesk a pro charakteristickou stříbrnou šedou. Zajistili jsme si dodavatele, který nám ručí za vysokou kvalitu VEH TOP. Prkna s menší sukovostí tak nabízí větší pohledový komfort a ve spojení s tím i vyšší kvalitu.

Přírodní materiál je „živý“ materiál a jako takový potřebuje chránit. Pokud jsme srozuměni s šedou patinou, která se tvoří na povrchu dřevěné terasy vlivem klimatických podmínek, pak prakticky nemáme pár let s dřevěnou terasou žádnou práci. Musíme však počítat, že se v dřevěném povrchu tvoří postupně mikrotrhlinky, které se zvětšují a jsou základem pro pozdější tvorbu třísek a odlomků.

Pokud chceme, aby měla terasa stále vzhled jako bezprostředně po montáži, musíme ji natírat terasovým olejem. Avšak ani terasový olej nezabrání přírodnímu procesu tvorby trhlin. Olejem napuštěné dřevěné třísky pak mohou způsobit nepříjemná poranění bosého chodidla.

Terasový olej dřevěnou terasu vybarví a zvýrazní přírodní „prožíhání“ prken. Zbarvení dřevěné terasy odpovídá přírodní originalitě každého prkna.

S výběrem vhodného terasového oleje Vám rádi poradíme.

Terasy z exotických dřevin

Pokud si vyberete terasu z exotické dřeviny, nabídneme Vám materiály od renomovaných dodavatelů, kteří nám garantují původ exotické dřeviny a její pravost. Můžete si vybrat od Bankirai po IPE.

Dřevěná terasa

Dřevěné terasy

terasy z masivu

Terasy ze sibiřského modřínu

Více informací

Terasy z exotických dřevin

Více informací

Rozhodujete se pro novou terasu? Víme jak na to !