„ATMOSFÉRICKÉ“ TERASY v šedé

Žádné komentáře Novinky

Silvadec je znám jako velmi konzervativní společnost. Novinky přichází pomalu a nenápadně. A to se týká hlavně barevné škály. Standart tvoří světlá hnědá, tmavá hnědá, světlá šedá a tmavá šedá. Následně upoutal originálním dekorem žíhaný profil Emotion v žíhané světlé hnědé a žíhané tmavé hnědé a po další roky jsme si mohli o nových barvách Silvadec nechat pouze snít.

Rok 2018 však odstartoval Silvadec v plné „šedivé“ parádě a doplnil medovou a čokoládovou hnědou.

Prkno Atmosphere tak získalo hned pět nových zcela originálních barev. A vězte, že tím určitě rozhodnutí zákazníků nezjednodušil. Už jenom tři odstíny šedé a každá úplně jiná.

Barva světlá šedá „BELÉM“

na horním obrázku, je klidná nenápadná a velmi decentní šedá. Sedne si tam, kam ji umístíte a nebude Vás ničím rušit. Nechá vyniknout všemu ostatnímu, co budete chtít na terase zdůraznit.

Barva středně šedá „USHUAIA“

je výrazná, žíhaně pestrá, lehce rozverná jakoby neklidná. Na terase bude akčním prvkem. A vězte, že bude stále „mladistvá“ a vždy upoutá.

 

Barva tmavě šedá „CAYENNE“

je klidná a vyzrálá. Má nenápadné žíhání, a když ji dlouho pozorujete, máte pocit, že je v ní i trochu barva olivy. Najde uplatnění určitě tam, kde byste dali šedou, ale vlastně nechcete čistou šedivou.

K povšimnutí určitě stojí i nové zpracování povrchu prkna ATMOSPHERE. Dvouplášťové prkno je v polymerové vrstvě zbroušeno do drsného „venkovského“ povrchu. Překvapí.

Dvouplášťová WPC prkna bývají většinou hodně „plastová“. Silvadec Vám ukáže, že jeho prkno je opět „úplně někde jinde“. Jako vždy.

Přijďte se přesvědčit. Do našeho terasového centra na Náchodské, Praha 9.